2 najlepšie hotely s kasínom v Las Vegas

Kasíno hotely v Las Vegas

Záblesky fontán v hoteli Bellagio prechádzajú vašimi mysľami ako svieži príval luxusu, ktorý vás vtiahne do sveta pri prehliadke podlahami kasína. Hry sú ponúkané na rôznych zastávkach v kasínach, aby vás bavili nepretržite. Vďaka klasickej hudbe, sviežemu počasiu a zmesi vôní sa podniky oplatí navštíviť. Hazardné hry sa vyvinuli do najpokročilejšej formy, ktorá vám ponúka digitálne možnosti, ale fyzické kasína majú vždy v srdciach hráčov špeciálne miesto. Krstné meno a obrázok, ktorý sa vám vynorí v hlave, keď budete uvažovať o kasínach, bude Las Vegas.

Bez ohľadu na to, aké honosné sú kasína v iných krajinách, vo Vegas budú priekopníkmi v tomto priemysle. Aj keď je táto oblasť hazardu z mnohých dôvodov kritizovaná a často spôsobuje, že sú ľudia jej funkciami prekvapení, hráči ju majú vždy na vrchole zoznamu dovolenkových plánov. Jedným z aspektov hazardu v Las Vegas, ktorý musíte mať na pamäti, je, že si nikdy nemôžete užiť veľa zábavy bez toho, aby ste niekoľko dní nezostali v meste a preskúmali rôzne hry a kasína. Ak si môžete dovoliť predĺžený víkend vo Vegas, tu sú niektoré z najlepších hotelov v kasíne, ktoré môžete v meste navštíviť.

Mirage a jeho pokerové turnaje

 

Over-the-top triky, ktoré mnohí z nás od kasín očakávajú, sú skutočne najmenej zaujímavou vlastnosťou kasína. Zo všetkých veľkých prevádzok na bulvári Vegas Strip je The Mirage prvým mega hotelom, ktorý organizuje pokrové turnaje. V kasíne bolo vyvinutých okolo 100 000 štvorcových stôp herného priestoru, ktorý zahŕňa obrovské športové knihy, obrazovky a širokú škálu automatov a automatových hier.

Ak ste v kasíne preskúmali každú ďalšiu hru, musíte skúsiť šťastie v pokerovej herni so siedmimi kartami. Špeciálne zábavné sú noci, ktoré na nálade zvyšujú celý deň erupčné sopky a vystúpenia umelcov. Na ubytovanie sú k dispozícii nádherne zariadené štandardné izby; môžete zájsť aj do víl s tromi spálňami so špičkovými službami.

Hotel Bellagio

Bellagio Hotel

Nádherné mesto Bellagio zhromažďuje luxus a zábavu a poskytuje hosťom chutnú kombináciu niekoľkých aspektov, ako sú umelecké galérie, hry, botanické záhrady a nádherné fontány. Jedna z najlepších herných poschodí vo Vegas je v hoteli Bellagio, ktorý pokrýva sály a miestnosti na ploche takmer 116 000 štvorcových stôp. Vo vyhradených miestnostiach sa konajú zúčtovania World Poker Tour.

Najlepším doplnkom hry je pohár kvalitnej škótskej podávaný v bare. Ubytovanie siaha od jednoduchých až po luxusné hotelové izby, aby dni prežívalo neskrotná radosť. Francúzske hody AAA Five Diamond Le Cirque sú jednou z najobľúbenejších ponúk tohto hotela. Bezstarostný deň v bazéne pomôže vašej mysli relaxovať po noci strategických výhier.