BOTEL MARINA je novootvorený trojhviezdičkový botel, ktorý sa nachádza na ľavom brehu Dunaja, v atraktívnom prostredí priamo pod hradom, ktorý je turistickou dominantou mesta a budovy parlamentu.

Toto atypické hotelové zariadenie je vzdialené iba osem minút chôdze od historického centra.

Botel ponúka ubytovanie v štandardných jednolôžkových a dvojlôžkových chatkách a apartmánoch, ktoré sú všetky klimatizované a vybavené telefónom, televíziou, pripojením na internet, minibarom a sprchou. V prípade potreby sú v rámci izbovej služby poskytované služby práčovne, žehlenia a ďalších služieb.

Pre pohodlnú komunikáciu a zábavu je pre hostí hotela k dispozícii internetový kútik v útulnej hotelovej hale.

Indická reštaurácia KRISHNA s kapacitou pre 100 osôb ponúka jedlá indických kuchárov. Jedlo sa pripravuje v autentickej peci Tandoori s originálnymi surovinami dovážanými z Indie. Pred člnom je k dispozícii aj terasa s nádherným výhľadom a kapacitou pre ďalších 35 osôb.

Zaistíme špeciálne medzinárodné jedálne menu s rozmanitými gastronomickými špecialitami a pochúťkami pre také príležitosti, ako je rodinný alebo firemný večierok, svadobná hostina, promócia, detská narodeninová párty alebo pohrebná recepcia.

Nočný klub s kapacitou pre 60 osôb je ideálnym miestom pre súkromné ​​oslavy alebo firemné večierky.